Vnitřní vybavení chalupy:

V chalupě se nachází tři samostatné apratmány. V horní části apartmán pro 8 osob, ve spodní části 2 samostané apartmány pro 4 osoby. Každý z apartmánů má svůj vlastní vchod, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, kuchyň, jídelní kout a obývací část s TV.


 

 

Letní venkovní vybavení chalupy:

 

Kolem objektu je zatravněná plocha, u každého apartmánu je možnost venkovního posezení. Objekt je bez problému dostupný i v zimě. U chalupy je pět parkovacích míst. 

Velký apartmán je patrový, kdy ve spodní části je vstupní chodba se sušáky na lyžáky, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, jídelna a obývací část s TV. V patře jsou pak tři samostatné pokoje (2x pro 3 osoby, 1x pro 2 osoby), koupelna se sprchovým koutem a toaletou a podkroví s prostorem pro hraní, případně pro zážitkové spaní pro děti. Kuchyně je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnnou troubou a elektrickým sporákem s troubou. Nechybí toastovač a kapslový kávovar Dolce Gusto. Z jídelny je východ na terásku s překrásným výhledem. Apartmán je vytápěn za pomocí elektrokotle a krbových kamen, která jsou umístěna mezi jídelnou a obývací částí (dřevo je k dispozici zdarma).

Malé apartmány ve spodní části chalupy mají každý svůj samostatný vchod, vstupní chodbu se sušáky na lyžáky, kuchyňku, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, jídelní kout, obývací část s TV a ložnici s manželskou a patrovou postelí. Kuchyňka je vybavena elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou, topinkovačem a lednicí. Vytápí je podlahové topení a přímotopy, apartmán 2 má krbová kamna.

Chalupa stojí cca 100 m od dvojsedačkové lanovky na chatu Paprsek. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány, uměle zasněžovány, v areálu se nachází jeden z největších snowparků v ČR. V okolí chalupy jsou strojově upravované běžecké tratě. Chalupa je tak ideálním výchozím bodem za zimními sporty.